Cover

استایل‌های جانی دپ؛ از جوانی تا امروز

استایل جانی دپ در کدام دوره به نظرتان جذاب‌تر بوده است؟ او را بیشتر با کدام استایلش به خاطر می‌آورید؟ جانی دپ بازیگری را از ۱۹ سالگی آغاز کرد و تا کنون بیش از ۱۰ بار نامزد جایزه بهترین بازیگر در جشنواره  Golden Globe شده است که تنها یک بار این جایزه به او رسیده است.  به نظر شما جانی دپ در چه فیلمی و در کدام نقش به استایل‌های روزمره‌اش شبیه‌تر بوده است؟ جانی دپ را بیشتر با نقشی که در سری فیلم‌های «دزدان دریایی کارائیب» داشت به خاطر می‌آوریم اما خارج از دنیای حرفه‌ای بازیگری استایل منحصر به فرد او در زندگی روزمره‌اش همواره سوژه عکاسان، خبرنگاران و متخصصان مد بوده است. علاقه شدید او به کلاه و دستمال گردن‌های متنوع و آگاهی او به نحوه استفاده از آن در استایل‌های مختلف جذاب و دیدنی است. در این مطلب برخی استایل‌های جانی دپ را از جوانی تا امروز مرور می‌کنیم.

01


۱۹۸۷

جانی دپ در این عکس ۲۴ ساله است. تی‌شرت با طرح گرافیکی با کت و شلوار در آن سال‌ها استایل عجیبی محسوب نمی‌شد و معمول بود.

02

۱۹۹۰

هنوز از کلاه و دستمال گردن‌های منحصر به فرد جانی دپ خبری نیست. این عکس وقتی او ۲۷ ساله بود در لس آنجلس گرفته شده؛ تی‌شرت با کت تک، شلوار جین و نیم‌بوت مشکی.

03

۱۹۹۳

جانی دپ در این عکس ۳۰ ساله است و کم‌کم نمودهای آشنای استایل او در حال ظاهر شدن است. تی‌شرت و پیراهن در کنار هم، همراه با کاپشن چرم و کلاه کپ اجزا اصلی استایل او را تشکیل داده است.

04

۲۰۰۱

و جانی دپ وارد می‌شود! سوپر استار فیلم Headless Horseman جلیقه طوسی را با تی‌شرت سفید ترکیب می‌کند و با یک کلاه کابوی در اولین اکران فیلم Blow در لندن حاضر می‌شود.

05

۲۰۰۶

استایل جانی دپ با کلاه‌های متنوع و جذابش هر سال پخته‌تر می‌شود. او از این کلاه‌ها در همه استایل‌هایش استفاده می‌کند؛ تی‌شرت، شلوار جین و کلاه لبه‌دار.

06

۲۰۱۰

این عکس در اسپانیا و شهر مادرید در مراسم اکران نخست فیلم The Tourist گرفته شده. استایل جانی دپ دیگر برای همه شناخته شده است؛ شلوار جین، تی‌شرت، پیراهن، جلیقه با دستمال گردن و کلاه لبه‌دار!

07

۲۰۲۱

جانی دپ در مراسم اکران نخست فیلم Minamata درشهر بارسلونا اسپانیا با این استایل ظاهر شد. مثل همیشه همه‌چیز با هم؛ تی‌شرت، پیراهن و کاپشن با کلاه و دستمال گردن.

08

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>