cover

استایل‌های شهاب حسینی در نقش‌های مختلف

شهاب حسینی در عمر ۱۹ ساله‌اش در سینما تقریبا همه نوع نقشی را بازی کرده است. او در نقش‌های کاملا منفی، خاکستری و کاملا مثبت به گونه‌ای بازی کرده است که تقریبا هیچگاه بی‌رحمانه زیر تیغ بُرنده منتقدین نرفته است. جدای از بازی خوب یک بازیگر، طراح لباس نقش بسیار مهمی در کامل شدن شخصیت‌پردازی یک نقش دارد. در این مطلب چند نوع استایلی که طراحان لباس برای نقش‌های متنوع شهاب حسینی در نظر گرفته‌اند، مختصرا بررسی می‌کنیم.

1

رخساره، ۱۳۸۰

شهاب حسینی در این فیلم نقش پسر استاد دانشگاهی را دارد که دختری پرستاری او را به عهده می‌گیرد و پسر به عشق دختر نسبت پدرش حسادت می‌کند. طراحان لباس این فیلم، نادر افشاری، علی ناظمی و ملیکا بازاریان برای استایل کژوال، تی‌شرت مشکی همراه با سویشت زرد و نارنجی را در نظر گرفته‌اند.

rokhsare

​سویشرت مردانه جلو بسته دورس آبی زرد طرح پولو

​سویشرت مردانه جلو بسته دورس آبی زرد طرح پولو

رستگاری در هشت و بیست دقیقه، ۱۳۸۳

در این فیلم شهاب حسینی در نقش فواد، جوانی تندرو که بی‌بند و باری زنی تازه‌وارد در محل زندگی خود را برنمی‌تابد ظاهر می‌شود. مجید نیامراد، طراح لباس این فیلم برای این نقش استایل ترکیبی تی‌شرت مشکی با پیراهن طوسی و فریم عینک قهوه‌ای را در نظر گرفته است.

rastgari

​پیراهن مردانه طوسی ناوالس

​پیراهن مردانه طوسی ناوالس

محیا، ۱۳۸۶

شهاب حسینی در نقش دانشجو پزشکی که از خون هراس دارد عاشق دختری می‌شود که شرط ازدواجش کار کردن در غسال‌خانه است؛ شهرام قدیری‌فرد طراح صحنه و لباس این فیلم در اکثر صحنه‌ها رنگ خنثی سفید را برای نقش جاوید در نظر گرفته که با کاپشن یا سویشرت با رنگ‌های گرم و سرد در سکانس‌های مختلف کامل می‌شود.

mahya

​پیراهن مردانه سفید ناوالس

​پیراهن مردانه سفید ناوالس

خانه پدری، ۱۳۸۹

فیلم خانه پدری در چند اپیزود اتفاقات و مشکلات زنان از اواخر دوران قاجار تا اواخر دهه ۷۰ را به تصویر می‌کشد. شهاب حسینی در نقش ناصر در سکانس‌هایی که مربوط به دهه شصت و هفتاد می‌شود حضور دارد و با نظر اصغر نژادایمانی پیراهنی بنفش با کت و شلوار خاکستری به تن دارد.

khane-pedari

44

هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند، ۱۳۹۲

شهاب حسینی در این فیلم در نقش یک بازپرس ظاهر می‌شود که ماجرای قتلی مربوط به آزار جنسی را پیگیری می‌کند. سارا خالدی‌زاده طراح لباس منتخب پوران درخشنده برای این نقش خشن، استایل کت و شلوار رسمی تیره با پیراهن تیره و ته‌ریش را در نظر گرفته است.

his

​پیراهن مردانه مدل RegularFit-Tet-BK مشکی ناوالس

​پیراهن مردانه مدل RegularFit-Tet-BK مشکی ناوالس

فروشنده، ۱۳۹۴

شهاب حسینی در نقش معلمی که در تئاتر هم فعالیت دارد و به همسرش تجاوز شده است در بیشتر سکانس‌های این فیلم ظاهری آشفته دارد. کیوان مقدم برای صحنه‌های پیش از تجاوز بیشتر از رنگ سبز و قرمز در استایل عماد استفاده می‌کند و پس از حادثه رنگ‌ لباس‌های او تیره می‌شود.

foroshande

​تی شرت مردانه نخی یقه گرد سبز زیتونی JPA

​تی شرت مردانه نخی یقه گرد سبز زیتونی JPA

مست عشق، ۱۳۹۸

این فیلم، پروژه در حال فیلم‌برداری شهاب حسینی است و خبرها حاکی از آن است که او نقش شمس تبریزی را ایفا خواهد کرد. هنوز تصویر رسمی از استایل شهاب حسینی در این فیلم منتشر نشده اما به نظر شما طراح لباس این فیلم چه استایلی را برای شمس در نظر خواهد گرفت؟

maste-eshgh

کت مردانه طوسی زاگرس ‌پوش

کت مردانه طوسی زاگرس ‌پوش

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>