cover

ایده‌هایی برای استایل اداری (بخش اول)

اولین برخورد همیشه تاثیرگذارترین است. ظاهر و استایل شما همیشه پیش از این که خود شما شروع به سخن گفتن کنید درباره شما حرف می‌زنند. به همین دلیل استایلی که برای انجام مصاحبه کاری انتخاب می‌کنید اهمیت زیادی دارد. علاوه‌بر این مسئله اگر از آن دسته افراد هستید که روزانه با مراجعین مختلفی سر و کار دارند استایل روزانه اداری شما هم اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

با وجود آگاهی از اهمیت این موضوع، عده زیادی برای داشتن استایل اداری مناسب دچار سردرگمی می‌شوند. علت این موضوع این است که استایل اداری نه تنها باید ظاهری رسمی‌تر داشته باشد بلکه باید به اندازه کافی راحت باشد تا پوشیدن آن برای تمام طول روز شما را آزار ندهد. در این مطلب با ایده‌ها و نکاتی برای انتخاب استایل اداری مناسب آشنا می‌شویم.

سیاه و سفید

سیاه و سفید از ترکیب رنگ‌های کلاسیک است که در استایل اداری کاربرد زیادی دارد. می‌توانید مانتو و یا پالتوی غیر رسمی اما راحت‌تری را با این ترکیب رنگی انتخاب کنید. این ترکیب رنگی هر استایلی را یک گام کلاسیک‌تر می‌کند و می‌تواند لباس‌های کژوال‌تر را هم برای استایلی اداری مناسب کند.

مانتو زنانه بلند مشکی سفید ماسا

مانتو زنانه بلند مشکی سفید ماسا

طوسی

رنگ طوسی از رنگ‌های خنثی است که به راحتی با اکسسوری‌های متنوع ست می‌شود و علاوه بر این موضوع ظاهری موقر و دلنشین دارد. همه این موارد این مانتوهایی با این رنگ را برای استایل اداری شما مناسب می‌کند.

مانتو زنانه بلند طوسی روشن رویه دوزا

مانتو زنانه بلند طوسی روشن رویه دوزا

ترکیب رنگ‌های خنثی

علاوه بر مانتوهایی که دو رنگ سیاه و سفید در آن‌ها استفاده شده، ست کردن شومیز و شلوار سفید و مشکی با یک مانتوی جلوباز هم برای استایل اداری مناسب است. این استایل از لباس‌هایی که همزمان از رنگ سیاه و سفید در آن‌ها استفاده شده اندکی مدرن‌تر به نظر می‌رسد.

شومیز زنانه کرپ حریر سفید مودو

شومیز زنانه کرپ حریر سفید مودو

سیاه، سفید و قرمز

ممکن است فکر کنید که رنگ قرمز مناسب مصاحبه کاری و یا استایل کاری نیست؛ در این صورت باید به شما بگوییم که در این مورد اشتباه می‌کنید. رنگ قرمز نشانگر شور و اشتیاق و برون‌گرایی است. بنابراین اگر شغلی دارید که در احتیاج به ارتباط مستقیم و مداوم با دیگر همکاران خود دارید یا این که با مراجعین زیادی در طول روز مواجه می‌شوید، رنگ قرمز، رنگی بسیار مناسب و اثرگذار برای شماست!

مانتو زنانه مشکی قرمز هما مدا

مانتو زنانه مشکی قرمز هما مدا

شال زنانه حریر پلیسه 2.5 متری سفید Market Scarf

شال زنانه حریر پلیسه ۲.۵ متری سفید Market Scarf

کت و شلوار

کت و شلوار از کلاسیک‌ترین استایل‌ها برای استایل اداری است. بنابراین اگر شغلی دارید که در آن باید به صورت دائم با افرادی و شرکت‌های دیگر جلسه داشته باشید بهتر است این استایل اداری را انتخاب کنید.

ست کت و شلوار زنانه طوسی Perana

ست کت و شلوار زنانه طوسی Perana

ادامه دارد…

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>