cover1

استایل ‌های الناز شاکردوست در نقش‌های مختلف

الناز شاکردوست وقتی نوزده سال داشت با بازی در فیلم «گل یخ» به کارگردانی کیومرث پور احمد فعالیت حرفه‌ای خود را در سینما آغاز کرد. او فارغ‌التحصیل رشته نمایش و طراحی صحنه از دانشگاه آزاد تهران مرکز و فوق لیسانس هنر از دانشگاه لندن است. الناز شاکردوست شاید از معدود بازیگرانی باشد که تا به  حال در قاب تلویزیون دیده نشده و به جز چند کار نمایش خانگی همواره روی  پرده نقره‌ای حاضر بوده است. او در همان ابتدا با بازی در دو فیلم «گل یخ» و «مجردها» نشان داد که از پس نقش‌های متنوع برمی‌آید. با هم برخی از استایل‌های او را در عمر حرفه‌ای ۱۸ ساله‌اش را مرور می‌کنیم.

8

 

گل یخ، ۱۳۸۳

در این فیلم الناز شاکردوست در نقش دختری ظاهر می‌شود که علی‌رغم مخالفت خانواده‌اش با معشوقه خود ازدواج می‌کند و درگیر حوادث می‌شود. محمدهادی فدوی برای «ترگل» در دوران آرامش از رنگ‌های در تنالیته سبز، در دوران پریشانی از آبی و پس از درگیری با حوادث از ترکیب مشکی و قهوه‌ای استفاده کرده است.

5

​شال زنانه حریر مشکی میس اسمارت

​شال زنانه حریر مشکی میس اسمارت

 

 

مجردها، ۱۳۸۳

الناز شاکردوست در این فیلم نقشی مکمل دارد و دستیار صاحب یک تولیدی است که به یکی از کارگران آن تولیدی علاقه‌مند است. ملیکا زارعی و آتوسا قلمفسرایی برای نقش ژاله که دختری شاداب و با  روحیه است در بیشتر صحنه از رنگ‌های روشن مانند صورتی و سبز استفاده کرده‌اند.

6

​شال زنانه نخی صورتی میس اسمارت

​شال زنانه نخی صورتی میس اسمارت

 

بی‌وفا، ۱۳۸۵

در این فیلم الناز شاکردوست نقش دختری مستقل از قشر ضعیف جامعه را بازی می‌کند که پسری از قشر مرفه به او علاقه‌مند شده است. فرهاد ویلکیجی برای نقش «زهره» در سکانس‌هایی که باید خود را مرفه نشان دهد از لباس‌های طراحی شده خاص در رنگ‌های روشن و برای سکانس‌هایی که همان دختر مستقل است از مانتو و روسری تیره استفاده کرده است.

1

​شال زنانه نخی صورتی طرح اسب Aissi

​شال زنانه نخی صورتی طرح اسب Aissi

 

کیش و مات، ۱۳۸۷

الناز شاکردوست در این فیلم در نقش دانشجوی روانشناسی ظاهر می‌شود که برای تکمیل پایان‌نامه‌اش روی مراجعه‌کننده‌ای که از وسواس «ذهن بدشانس» رنج می‌برد مطالعه می‌کند. از آنجایی که «پریسا» در اکثر صحنه‌ها فرم سفید به تن دارد رضا مهدی‌زاده از شال‌های متنوع در استایل او استفاده کرده است.

4

​شال زنانه نخی سبز میس اسمارت

​شال زنانه نخی سبز میس اسمارت

 

رسوایی، ۱۳۹۱

الناز شاکردوست در این فیلم نقش دختر اغواگری را بازی می‌کند که درگیر ماجراهایی با یک روحانی می‌شود. رنگ قرمز رنگ غالب در استایل «افسانه» در اکثر سکانس‌هاست و علی نصیری‌نیا آن را با رنگ آبی در تنالیته‌های متفاوت ترکیب کرده است.

2

​شال زنانه حریر پلیسه ریز قرمز Sora

​شال زنانه حریر پلیسه ریز قرمز Sora

 

شبی که ماه کامل شد، ۱۳۹۷

الناز شاکردوست در این فیلم نیز درگیر ماجرایی عاشقانه می‌شود و قصد مهاجرت غیرقانونی با همسرش را دارد که درگیر ماجراهایی ترسناک و هیجان‌انگیز می‌شود. محمدرضا شجاعی کار سختی برای طراحی لباس «فائزه» داشته است و الناز شاکردوست در لباس‌های متنوع تهرانی و بلوچی در این فیلم دیده می‌شود.

3

​شال زنانه نخی قرمز طرح کاشی کاری Aissi

​شال زنانه نخی قرمز طرح کاشی کاری Aissi

 

مطرب، ۱۳۹۷

الناز شاکر دوست در این فیلم نقش دختر پدری را بازی می‌کند که رویای خواننده شدن داشته است و حالا در میان‌سالی به دنبال فرصتی برای دیده شدن قصد سفر به ترکیه را دارد. سید مهدی موسوی برای «زیبا»، دختر جوانی که رویای مهاجرت در سر دارد از ترکیب بافت و کاپشن‌های رنگی با شلوار جین در استایل کژوال استفاده کرده است.

7

​شال زنانه نخی خردلی میس اسمارت

​شال زنانه نخی خردلی میس اسمارت

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>