cover

ایده‌هایی برای استایل اداری

اولین برخورد همیشه تاثیرگذارترین است. ظاهر و استایل شما همیشه پیش از این که خود شما شروع به سخن گفتن کنید درباره شما حرف می‌زنند. به همین دلیل استایلی که برای انجام مصاحبه کاری انتخاب می‌کنید اهمیت زیادی دارد. علاوه‌بر این مسئله اگر از آن دسته افراد هستید که روزانه با مراجعین مختلفی سر و کار دارند استایل روزانه اداری شما هم اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

با وجود آگاهی از اهمیت این موضوع، عده زیادی برای داشتن استایل اداری مناسب دچار سردرگمی می‌شوند. علت این موضوع این است که استایل اداری نه تنها باید ظاهری رسمی‌تر داشته باشد بلکه باید به اندازه کافی راحت باشد تا پوشیدن آن برای تمام طول روز شما را آزار ندهد. در این مطلب با ایده‌ها و نکاتی برای انتخاب استایل اداری مناسب آشنا می‌شویم.

استایل کمل

این رنگ، رنگی لوکس، زیبا و موقر است و به همین دلیل برای استایل‌های اداری بسیار مناسب است. با استفاده از این رنگ می‌توانید اعتماد به نفس، غرور و وقار خود را به نمایش بگذارید. برای تکمیل این استایل از آیتم‌هایی با رنگ‌های خنثی استفاده کنید.

پالتو زنانه سوئیت شتری هما مدا

پالتو زنانه سوئیت شتری هما مدا

کیف چرم زنانه دوشی شتری Amahi

کیف چرم زنانه دوشی شتری Amahi

کت و لباس‌های رنگی

اگر قرار مصاحبه با یک شرکت استارت‌آپی دارید یا در چنین شرکتی کار می‌کنید، می‌توانید استایلی اندکی کژوال‌تر را برای استایل رسمی خود انتخاب کنید. برای داشتن چنین استایلی می‌توانید از کت‌های کوتاه چرمی، پارچه‌ای و یا جین بر روی استایل رنگی خود استفاده کنید.

کت زنانه کوتاه کریستین طوسی Hito Style

کت زنانه کوتاه کریستین طوسی Hito Style

کت زنانه کوتاه براق سفید زیبو

کت زنانه کوتاه براق سفید زیبو

استایل اداری کلاسیک

پالتوهای کرم چهار دکمه و شلوار‌های فاق بلند جیب دارد از آیتم‌های جدایی‌ناپذیر استایل‌های اداری کلاسیک هستند. می‌توانید برای داشتن استایلی کلاسیک خلاقانه در انتخاب رنگ‌های این استایل اداری ماجراجوتر باشید.

بارانی زنانه شمعی کرم زیبو

بارانی زنانه شمعی کرم زیبو

شلوار زنانه پارچه ای راسته مشکی هاوین

شلوار زنانه پارچه ای راسته مشکی هاوین

پایان

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>