cover (10)

تخفیف‌های خیره کننده مدیسه از بلک فرایدی تا سایبر ماندی

بلک فرایدی امسال هم در مدیسه با تخفیف‌های هیجان انگیز و نفس‌گیری همراه بوده است.این تخفیف‌ها تنها به روز بلک فرایدی محدود نشدند و تا سایبر ماندی نیز ادامه دارند. در ادامه این مطلب با تخفیف‌های فوق‌العاده امسال در مدیسه، از بلک فرایدی تا سایبر ماندی آشنا می‌شویم.

با خرید هر دو کالا سومی رایگان
در این طرح می‌توانید با خرید هر دو کالای مورد نظر خود، کالای سوم را به صورت رایگان دریافت کنید. با استفاده از این طرح می‌توانید خریدهای خود و اطرافیانتان را یکجا انجام داده و از تخفیف بیشتری برخوردار شوید. به وبسایت مدیسه مراجعه کنید و با انتخاب طرح «با خرید هر دو کالا سومی رایگان» از کالاهای متنوع موجود در این طرح دیدن کنید.

3

کد تخفیف ۳۰۰ هزار تومانی برای کالاهای منتخب
از بلک فرایدی تا سایبر ماندی گروهی از کالاها شامل تخفیف ۳۰۰ هزار تومانی می‌شوند. هر روز به وبسایت مدیسه سر بزنید تا بتوانید کالای مورد نظر خود را از میان کالاهای منتخب روز با ۳۰۰ هزار تومان تخفیف خریداری کنید.

1 (2)

تخفیف هیجانی از ساعت ۱۸ تا ۲۴
علاوه بر دیگر تخفیف‌های متنوع مدیسه از بلک فرایدی تا سایبر ماندی، هر روز از ساعت ۱۸ تا ۲۴ تعدادی از کالاهای منتخب با تخفیف‌های ویژه و غیرمنتظره ارائه می‌شوند. برای اطلاع از میزان تخفیف هر کالا و کالاهای منتخب در این طرح هیجان انگیز، هر روز از ساعت ۱۸ تا ۲۴ به اینستاگرام و وبسایت مدیسه سر بزنید.

2

این تخفیف‌های هیجان انگیز تا روز دوشنبه دهم آذر ماه ادامه دارند. برای آگاهی از تخفیف‌های جدید و نفس‌گیر، اینستاگرام مدیسه را دنبال کنید و از تخفیف‌های هیجان انگیز «بلک فرایدی تا سایبر ماندی» بهره‌مند شوید.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>