cover

ترندهای استایل زنانه در پاییز ۲۰۲۰

پاییز بهترین فصل برای داشتن استایلی کلاسیک، خلاقانه و رنگارنگ است. در این فصل می‌توانید با پوشیدن چند لایه لباس و بوت‌های چرمی و دیگر اکسسوری‌های پاییزی جذاب‌ترین استایل‌های ممکن را برای خود فراهم کنید. یکی دیگر از دلایل جذابیت استایل پاییزی این است که اگر بخواهید مطابق ترندها لباس بپوشید نیاز به خرید آیتم‌های زیادی ندارید و عموما با چند تغییر کلی می‌توانید هم از لباس‌های پاییزی قدیمی خود استفاده کنید و هم ظاهری به روز داشته باشید.

در این مطلب سه ترند از ترندهای پاییز ۲۰۲۰ را که به راحتی می‌توانید در استایل خود رعایت کنید با یکدیگر بررسی می‌کنیم.

شلوارهای گشاد

استفاده از شلوارهای گشادی که شاید بیشتر عادت به دیدن آن‌ها در تابستان داشتیم یکی از ترندهای پاییز ۲۰۲۰ است. در این پاییز شلوارهای گشاد خود را داخل بوت خود قرار دهید و ظاهری ترندی داشته باشید.

شلوار زنانه پارچه ای از بالا گشاد مشکی بلفی

شلوار زنانه پارچه ای از بالا گشاد مشکی بلفی

می‌توانید با استفاده از این شلوارها با رنگ‌های روشن یکی دیگر از ترندهای امسال را هم رعایت کنید. نیم‌بوت‌ها برای این استایل انتخاب‌های بهتری نسبت به بوت‌های سوارکاری هستند.

طرح پوست ببر

در سال‌های قبل استفاده از لباس‌هایی با طرح پوست حیوانات ترند بود اما پاییز امسال استایل‌های با استفاده از طرح پوست ببر رایج شده است. می‌توانید از یک آیتم با این طرح استفاده کنید و در دیگر اکسسوری‌های استایل خود از طرح و رنگ ساده استفاده کنید. لباس‌هایی که حاشیه‌ای با این طرح دارند نیز انتخاب مناسبی هستند.

پالتو زنانه فوتر قهوه ‌ای روشن Perana

پالتو زنانه فوتر قهوه ‌ای روشن Perana

پالت رنگ‌ طبیعی هم از ترندهای دیگر این پاییز به شمار می‌رود؛ انتخاب پالتویی با حاشیه پوست ببر و رنگ طبیعی انتخابی خوب و مطابق ترندهای پاییز ۲۰۲۰ است.

رنگ آبی روشن

از دیگر رنگ‌های ترند این پاییز رنگ آبی روشن است. می‌توانید از یک یا دو اکسسوری با این رنگ استفاده کنید یا در تمام استایل خود از تناژهای مختلف این رنگ استفاده کنید.

ست کت و شلوار زنانه فیروزه ای Perana

ست کت و شلوار زنانه فیروزه ای Perana

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>