cover

ترندهای استایل مردانه برای پاییز ۲۰۲۰

فصل پاییز با هوای سردش گزینه‌های متفاوت و زیادی را برای داشتن استایل مردانه و جذاب پیش پای شما می‌گذارد. در این فصل می‌توانید از چندین لایه لباس مختلف استفاده کنید. از طرفی اکسسوری و لباس‌های مخصوص این فصل هم ظاهری جذاب به استایل شما می‌بخشند.

استایل مشکی

کت و شلوار مشکی به همراه کراواتی نازک یکی از ترندهای پاییز ۲۰۲۰ است. این استایل یک استایل کلاسیک است و تنها مولفه متفاوت آن کراوات نازکش است.

9

صورتی نئون

امضای پاییز ۲۰۲۰ رنگ صورتی نئونی است.  کت و شلوار، پلیور و … فرقی ندارد؛ می‌توانید از این رنگ در هر استایلی که می‌خواهید استفاده کنید.

7

لباس بافتنی با طرح‌‌‌های چاپی

لباس‌های بافتنی با طرح چاپی که پیش‌تر در فصل گذشته نیز مورد توجه قرار گرفته بودند این بهار در مرکز توجه هستند و از ترندهای اصلی پاییز ۲۰۲۰ به حساب می‌آیند.

3

استایل‌های مونوکروم

استایل‌های مونوکروم از دیگر ترندهای پاییز هستند که هرگز ناامیدتان نمی‌کنند.

6 (1)

چرم

برای آن‌هایی که اعتماد به نفس پوشیدن لباس‌هایی که کاملا چرمی هستند دارند، این پاییز فرصت خوبی به شمار می‌رود که کمربند و کیف و کفش چرم خود را در کنار استایلی کاملا چرمی استفاده کنند.

4

طرح پلنگی

لباس‌هایی با طرح پلنگی از ترندهای پاییز ۲۰۲۰ هستند. لازم نیست که سرتاپا پلنگی بپوشید. این که پیراهن، پولوشرت و یا کت شما این طرح را داشته باشد کافیست.

8

شال گردن های بسیار بلند

شال‌گردن‌هایی هم‌قد شما از ترندهای پاییز امسال هستند. معمولا از رنگ‌های روشن در این شال‌گردن‌ها استفاده می‌شود.

2

کت‌های با سر شانه اغراق شده

لباس‌های اپل‌دار قدیمی را به خاطر دارید؟ ترند عجیب دیگری پاییز ۲۰۲۰ لباس‌هایی با شانه‌هایی اغراق شده‌تر از کت‌های اپل‌دار قدیمی است.

1

لباس‌هایی با طرح‌های پرنقش و نگار

اگر لباس‌هایی پر نقش و نگار و گلدار دارید این پاییز فرصت مناسبی است که آن‌ها را از گنجه بیرون بیاورید.

10

طرح‌های ترکیبی

نظرتان راجع به کتی که نصف آن جین و نیمه دیگر آن چرم است چیست؟ از ترندهای عجیب اما خلاقانه پاییز ۲۰۲۰ لباس‌هایی با پارچه‌های ترکیبی است.

5

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>