cover

ترکیب استایل رسمی و خانگی در کالکشن بهار ۲۰۲۱ دیور

با فرا رسیدن پاییز ۲۰۲۰ بسیاری از برندها از کالکشن بهار ۲۰۲۱ خود رونمایی کردند. برند دیور نیز یکی از این موارد بود. شوی مربوط به این کالکشن در روز ۲۹ سپتامبر برگزار شد. طراح این کالکشن ماریا گراتسیا چیوری است. این فشن شو در برابر پنجره‌های ۷ متری برگزار شد که در هرکدام آثار کلاژ چیوری به چشم می‌خورد.

02

او درباره این کالکشن می‌گوید که این لباس‌ها باید چیزی بیشتر از یک لباس ساده باشند. در ماه‌های اخیر همه ما بیشتر وقت خود را در خانه میمانیم و در بی‌قیدی خلوت خود زمان سپری می‌کنیم. این کالکشن از نظر او باید به گونه‌ای انعکاس دهنده این سبک از زندگی باشد. او اعتراف کرد دیور به عنوان خانه مد شناخته می‌شود و عمل کردن به چنین ایده‌ای بسیار از ظاهر معمول آن دور است.

04

چیوری عقیده دارد که در دورانی لباس‌های ما بیان‌گر شخصیت ما بودند و به شیوه‌ای نظرات و عقاید ما را به دیگران انتقال می‌دادند اما حالا لباس‌ها بیشتر از این که چنین نقشی داشته باشند مربوط به رابطه ما با خودمان هستند.

01

طراح این کالکشن از کلاژ برای ترکیب المان‌های مختلف و خلق ترکیبی جدید استفاده کرده است. در طراحی‌های مختلف این کالکشن استفاده از کمربند نازک دو دور بند به وفور دیده می‌شود. علاوه بر این به طور کلی طرح‌های این کالکشن حال و هوایی مردانه دارند. در این استایل‌ها از اکسسوری‌ها مختلف و متفاوتی همزمان استفاده می‌شود که با شلوغی و پر بودن کلاژهای استفاده شده در لباس‌ها همخوانی دارد.

03

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>