11

خشکشویی چطور از شما فردی خوش‌تیپ‌تر می‌سازد؟

 

تا کنون برایتان پیش آمده که لباس محبوبتان را از ماشین لباسشویی در بیاورید و با صحنه یک لباس آب رفته رنگ‌گرفته مواجه شوید؟! اگر این تجربه را داشته‌باشید، به قول معروف دیگر هیچ وقت آن آدم قبلی نشدید. درست است؟ خیلی از افرادی که تمایل دارند لباس‌هایشان در فرایند شست و شو از بین نروند، به جای شستشو در ماشین لباسشویی و منزل خدمات خشکشویی را انتخاب می‌کنند.

خشکشویی چیست؟

خشکشویی فرایندی برای شستشوی لباس است که در آن به جای آب و شوینده از حلال‌های ارگانیک یا شیمیایی استفاده می‌شود تا لباس‌ها رنگ و شکل ظاهری خود را حفظ کنند. این مواد قادر هستند چربی‌ها و آلودگی‌های حبس‌شده بین الیاف پارچه را حل کنند و از بافت پارچه خارج کنند. در این روند شستشو آب استفاده نمی‌شود و به همین دلیل این پروسه را «خشک شویی» می‌نامند.

10

 

کی حوصله اتوی لباس دارد؟

خشکشویی علاوه بر حفظ کیفیت الیاف لباس، همیشه همراه با اتوی لباس است، بنابراین می‌توان گفت اگر عادت به خشکشویی لباستان پیدا کنید، همیشه تمیز، مرتب و اتوکشیده دیده خواهید شد. آیا تا کنون افرادی‌را دیده‌اید که لباسشان در حدی چروک و نامرتب است که اعتبارشان در محیط کار و تحصیل زیرسوال رفته‌است؟

کی حوصله رفتن تا خشکشویی دارد؟

خشکشویی برای آقایان یا خانم‌هایی که وقت کافی برای شستشو و اتوکشی لباس‌ها ندارند، شرایطی فراهم می‌کند که بدون صرف وقت و انرژی همیشه لباس تازه و تمیز در دسترس داشته‌باشند. خشکشویی‌هایی که خدمات جمع‌آوری و تحویل لباس را ارائه می‌دهند، حتی این روند را آسان‌تر هم کرده‌اند. با استفاده از چنین خشکشویی‌هایی شما می‌توانید در یک روز تعطیل یا کاری در زمانی که خودتان مشخص می‌کنید لباس‌هایتان را در منزل یا محل کارتان تحویل بدهید و در عرض چند روز آن را در زمان و مکان مناسب تحویل بگیرید.

 

12

 

 

مجله مدیسه

او می‌خواهد دوست خوش سلیقه شما باشد و تجربه‌ی خوشایند و متمایزی از خرید اینترنتی برای شما به ارمغان آورد.

مطالب منتشر شده توسط این نویسنده

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>