خوش استایل ترین مردان هفته

در این نوشته، نگاهی انداخته‌ایم به خوش‌استایل‌ترین مردان مشهور در هفته‌ای که گذشت.

خوش‌پوش‌ترین از نگاه شما کدام است؟ ‌

 

مدل مرد گیم آو ترونز game of thrones خوشتیپ بازیگر هالیوود سریال فیلم مشهور عجیب مرد کت شلوار لباس شو برنامه

۱.  آیزاک همستد رایت، بازیگر نقش برن در سریال محبوب Game of Thrones، برای حضور در برنامه جیمی کیمل این ست را انتخاب کرد که سر تاپا به رنگ آبی ملوانی تیره است. شاید پوشیدن یقه‌اسکی این ست را بیش از حد گرم نشان دهد اما آیزاکِ ۲۰‌ساله در این استایل رسمی، بسیار موقر و قد بلند دیده می‌شود.

 

 

مرد بازیگر هنرمند چهره مشهور تیپ عجیب تازه جدید برنامه فیلم سریال هالیوود جشنواره فرش قرمز خوشتیپ لباس جنجالی

۲. نیکلاس گلیتزین، بازیگر جوان بریتانیایی، برای نمایش سریال Chambers در نیویورک این ست نیمه خنثی را انتخاب کرد که به خوبی با رنگ پوست او هماهنگ شده است. بارانی شتری رنگ از برند سالواتوره فراگامو در کنار پولیور کرم و کفش‌های ورنی قهوه‌ای جیمی چو نشسته است زیرا همگی از یک خانواده رنگی‌اند. می‌توانید این ست کلاسیک را برای روزهای بارانی بهار و قرارهای رسمی به کار ببرید.

 

 

مرد بازیگر خوش لباس خوشتیپ مد لباس استایل عجیب تازه جدید خبر داغ بازیگر هنرمند چهره مشهور فرش قرمز انتقام جویان

۳. کریس اِوانز، بازیگر ۳۷ساله نیز در کت و شلواری از سالواتوره فراگامو برای اکران فیلم Avengers در شانگهای درخشید. باز هم رنگ‌های زمین، آجری، کرم و قهوه‌ای در کنار هم قرار گرفته اند و چشم را با هارمونی خوشایندشان می‌نوازند. استایل مونوکروم یا تک‌رنگ به ترند محبوب مردان خوش‌استایل تبدیل شده است.

 

 

مرد بازیگر تیپ عجیب لباس مد فرش قرمز خوشتیپ مرد عجیب خبر داغ تازه جدید جنجالی شنل جشنواره موزه نمایشگاه

۴. برای گزینه آخر، یک استایل غیررسمی و کمی نامتعارف را انتخاب کرده‌ایم. ویلیام چن، خواننده هنگ‌کنگی در کت بلندی از Chanel دیده می‌شود که با طرح «دندان گرگ» یا hound’s tooth مزین شده است. زیر آن، بلوز و شلوار مشکی ساده‌ای را می‌‌بینیم که با اسنیکر سفید بزرگ ست شده اند. ویلیام این تیپ را برای حضور در نمایشگاه مادمازل شنل در شانگهای به تن داشت.

 

 

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>