cover (1)

رنگ استایلتان درباره شما چه می‌گوید؟

برخوردهای اول همیشه بیشترین تاثیر را دارند. در این برخوردها پوشش شما، جزئیات و رنگ آن پیش از آن که شروع به صحبت کنید شروع به تحت تاثیر قرار دادن افراد می‌کنند. پس بهتر است رنگ استایل خود را آگاهانه انتخاب کنید. آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که چرا به رنگ‌هایی علاقه دارید و به رنگ‌هایی نه؟ این که به استفاده از چه رنگی در پوشش خود تمایل بیشتری دارید چیزهای زیادی راجع به شما می‌گوید و احساس‌های متفاوتی را در برخورد اول شما با دیگران ایجاد می‌کند. در این مطلب با معنی رنگ‌های مختلف آشنا می‌شویم. رنگ مورد علاقه شما برای استایلتان کدام است؟

4 (1)

استایل طوسی

رنگ طوسی رنگی خنثی و منعطف است که تناژ های روشن آن به بیننده احساس قدرت، توانمندی، استقلال و رسمیت می‌دهد. تناژهای تیره‌تر این رنگ احساس افسردگی و اندوه را منتقل می‌کنند. کسانی که این رنگ را استفاده می‌کنند در نظر دیگران قابل اعتماد و قوی دیده می‌شوند.

1

استایل زرد

معمولا کسانی که به زیبایی خود آگاه هستند و اعتماد به نفس دارند این رنگ را انتخاب می‌کنند. استایل زرد، استایلی است که به زیبایی، غرور و خود باوری شما درخشش خیره کننده‌ای می‌دهد. رنگ زرد به معنای آگاهی و دانش هم هست.

2 (1)

استایل قرمز

این استایل، ترکیبی خیره کننده است که شور و شوق و هیجان را به تصویر می‌کشد. با توجه به دیگر آیتم‌های استایل شما این رنگ می‌تواند نشانگر شیطنت و شور و شوق کودکانه و یا جذابیت و زیبایی زنانه باشد.

3 (1)

استایل آبی

استایل آبی روشن نشانه سادگی و آرامش است. استفاده از این رنگ در اطرافیان احساس آرامش و اعتماد ایجاد می‌کند. این رنگ مفهوم صداقت و پاکی را هم با خود دارد و احساسات معنوی را هم تقویت می‌کند. رنگ آبی تیره نشانه جدیت، دانش و قدرت است.

5 (1)

استایل سبز

رنگ سبز به عنوان رنگی معنوی برای همه ما شناخته شده است. این رنگ با توجه به حضور پررنگش در المان‌های طبیعی، احساس سادگی، معنویت و خلوص را با خود به همراه دارد و در نظر دیگران شما را فردی معنوی، ساده و صادق جلوه می‌دهد.

6 (1)

استایل مشکی

رنگ مشکی به عنوان رنگ غم شناخته می‌شود اما استایل مشکی نشانه غرور، قدرت و تواضع است. کسانی که از رنگ مشکی استفاده می‌کنند تمایلی به خودنمایی ندارند و در نظر دیگران رازآلود به نظر می‌رسند.

8

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>