زيباترين آرايش ها در مراسم مت گالا ۲۰۱۹

چند روزي از مراسم فرش قرمز مت گالا مي گذرد اما خبرهاي آن همچنان جزو داغ ترين هاست. امروز نگاهي انداخته ايم به زيباترين آرايش هاي مو و چهره كه بر روي فرش قرمز ديده شدند.

 

مت گالا فرش قرمز اخبار مد داغ جنجالي جديد بازيگر خواننده مشهور لباس عجيب آرايش چهره مو ميكاپ فردي مركوري

لوسي بوينتون زيبا، بازيگر ۲۶ساله، با رنگهاي پاستلي بر روي فرش قرمز درخشيد. تركيب اين شِيدهاي ملايم با رنگ پوست لوسي و آرايش ملايم و هلويي رنگ صورتش بسيار متناسب است. نقطه هاي نقره اي دور چشم ها، كه شبيه به مژه هايي اغراق آميز جلوه مي كند، و همين طور نقره ايِ اكسسوري هاي به كار رفته نيز اين آرايش را درخشان و جذاب ساخته است.

 

سوفي ترنز گيم آو ترونز سريال فيلم بازيگر لباس عجيب اخبار مد جنجالي داغ جديد چهره مشهور آرايش ميكاپ

سوفي ترنر، چهره آشناي اين روزها، آبي لاجوردي را براي آرايش چشم ها انتخاب كرد، رنگي كه در ميان نقوش لباسش و نگينهاي گوشواره اش هم خودنمايي مي كند. رگه هاي نقره اي موها حالتي خيس و براق به آن داده است. با اين كار چهره بازتر شده و درخشش لباس و اكسسوري ها نيز دوچندان ديده مي شود.

 

مد فشن لباس عجيب اخبار داغ جنجالي جديد چهره مشهور بازيگر خواننده مدل فرش قرمز آرايش صورت مو

يكي ديگر از آرايش هاي جذاب اين مراسم، چهره كندال جنر ۲۳ ساله بود كه در ميان پرهاي نارنجي رنگ لباسش بسيار گرم و تابستاني به نظر مي رسيد. مژه هاي دانه دانه در كنار براقيت لب، يك آرايش ساده است كه شلوغيِ پرها و اكسسوري هاي پر زرق و برق او را مي گيرد و يك طره باريك در يك طرف پيشاني كافي است تا اين آرايش را متمايز و مناسبِ مراسمي چون مت گالا سازد.

 

مدل مد فشن اخبار داغ جنجالي عجيب لباس فرش قرمز مت گالا چهره مشهور بازيگر

كنديس سوانپول، مدل مشهور ۳۰ساله، هم طره هاي چسبيده به پيشاني را براي اين مراسم انتخاب كرد. موها به صورت يك دم اسبي مرتفع بالاي سر بسته شده است و سه حلقه از آن به زيبايي، صورت او را قاب گرفته است. براي چهره از يك آرايش برنز قهوه اي استفاده شده است كه با رنگ موهاي او به خوبي ست مي شود. آرايش اسموكي چشم ها كه هم راستا با جهت بسته شدن موهاست، فرمي قلبي شكل به صورت او داده است.

 

اخبار مد داغ جنجالي لباس عجيب چهره مشهور هنرمند بازيگر مدل بلا حديد جيجي فرش قرمز مت گالا

بلا حديد،‌ مدل ۲۲ ساله، با مدل موي كوتاه بر روي فرش قرمز ظاهر شد. گوشواره هاي زمرد و پيراهن مشكي اش ما را به ياد آدري هپبورنِ زيبا انداخت. براي آرايش چشم ها از خط چشم گربه اي استفاده شده است كه با نگين هاي گوشه چشم ها حالتي مدرن پيدا كرده است.

 

اخبار مد فشن داغ جنجالي لباس عجيب هنرمند خواننده سيارا سي يرا بازيگر چهره مشهور فرش قرمز مت گالا

از ديگر زيبارويان اين مراسم، سيارا، خواننده ۳۳ ساله بود كه با مدل موي اَفروي بسيار حجيم و اغراق آميزش چشم ها را به سمت خود برگرداند. براي آرايش صورت از سبز زمرد لباس و اكسسوري هايش الهام گرفته و سايه سبز متاليك را از پشت پلك تا دو طرف صورت و ريشه موها ادامه داده است.

 

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>