cyber-monday

سایبر ماندی چیست و از کجا آمد؟

سایبر ماندی یا دوشنبه اینترنتی که اولین بار در سال ۹۵ توسط فروشگاه اینترنتی مدیسه وارد ایران شد و برای دومین سال در روز دوشنبه ۶ آذرماه ۹۶ برگزار می‌شود، روزی است که در سرتاسر جهان فروشگاه‌های اینترنتی حراج و تخفیف‌‌های مفصلی برگزار می‌کنند.

مردم کشورهای انگلیسی زبان که پیش از عید شکرگزاری ناچار بودند در صف‌های طولانی مراکز خرید شلوغ بایستند، بعد از برگزاری این عید به خرید اینترنتی روی می آوردند. در آن زمان اینترنت منازل سرعت خیلی بالایی نداشت، اما با بالارفتن سرعت اینترنت و افزایش محبوبیت خرید اینترنتی، سایبر ماندی به واقعه‌ای فراموش نشدنی برای خرید آنلاین تبدیل‌شد.

واژه Cyber Monday اولین بار در سال ۲۰۰۵ به‌کار رفت. سایبر ماندی یک مناسبت بین المللی است که در اکثر کشورها از جمله آرژانتین، کانادا، انگلستان، پرتغال، هند، ژاپن، بلژیک، فرانسه و نیوزلند برگزار می‌شود.

فروشگاه اینترنتی مدیسه هم‌اکنون در جال برگزاری جشنواره‌ از بلک فرایدی تا سایبر ماندی با تخفیف‌های بی‌نظیر و اعطای کالای رایگان است.

مجله مدیسه

او می‌خواهد دوست خوش سلیقه شما باشد و تجربه‌ی خوشایند و متمایزی از خرید اینترنتی برای شما به ارمغان آورد.

مطالب منتشر شده توسط این نویسنده

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>