لباسِ كار،‌ترند محبوب مدگرايان

لباس كار عجيب ترند مد پوشاك ريحانا خوانده بازيگر مشهور محبوب سرهمي پيشنهاد استايل جنجالي تابستان بهار

 

لباس هاي سرهمي در رنگ ها و دوخت هاي مختلفشان، از دوران انقلاب صنعتي تا به امروز با ما بوده اند. اين لباس ها كه نخستين بار براي محافظت از بدن كارگران در برابر مواد شيميايي و اجسام سخت ابداع شد ‌در ابتدا با پارچه هاي ضخيم و مقاوم دوخته مي شد. يكي از معادل هاي انگليسي آن jumpsuit است به معناي لباسِ پرش، چرا كه اين لباس را چتربازان براي پريدن از هواپيما به تن مي كردند.


ويكتوذيا بكهام بكام خواننده بازيگر محبوب مشهور عجيب لباس سرهمي جنجالي خبر داغ مد فشن پوشاك

سرهمي ها در طول تاريخ به مرور وارد مد و پوشش روزمره آدمها شدند؛ با دوخت ها و شكل هاي عجيب و متنوعي در هفته هاي مد ديده شدند اما ميدانيم هيچ ترندي پايدار نمي ماند مگر آنكه يك ترند كاربردي باشد. حالا سرهمي هاي كاربردي يا همان لباس كار به ترند محبوب مدپوش ها تبديل شده است.

 

مد لباس سرهمي لباس كار عجيب جنجالي داغ پوشاك پوشش ترند فشن تابستان بهار پيشنهاد استايل

 

از ريانا گرفته كه يك لباس كار ساده با تن خور آزاد را به عنوان استايل خياباني اش انتخاب ميكند تا ويكتوريا بكام كه فرم اندامي و پارچه نرم و لطيف را براي اين لباس ترجيح مي دهد. سرهمي ها را در رنگ هاي زيتوني و سبز ارتشي، مي توانيد با يك كيف دستي، دوشي و يا يك كيف كمري ست كنيد، آن را در تركيبي اسپرت يا رسمي به كار ببريد و اين لباس پركاربرد را به يك كالاي اساسي در كمد لباستان تبديل كنيد.

لباس مد فشن عجيب جنجالي خبر داغ سرهمي ترند تابستان

پيشنهاد امروز ما، يك سرهمي سايز-بزرگ زنانه با فرم لباس كار و به رنگ سبز تيره است كه مي توانيد در دو سايز ۴۸ و ۵۰ از اين لينك خريداري كنيد.

 

همچنين انواع مختلف سرهمي هاي زنانه براي سايزهاي گوناگون را به سادگي با كليك روي اين لينك در سايت مديسه مشاهده كنيد.

 

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>