cover

مارادونا، پیشرو دراستایل!

فوتبالی باشید یا نباشید امکان ندارد نام دیه‌گو مارادونا به گوشتان آشنا نباشد! دیه‌گو مارادونا مردی فراتر از فوتبال بود که با مرگش دنیا را عزادار کرد. او تنها اسطوره فوتبال نبود بلکه الگوی تمام عیار در نحوه لباس پوشیدن، مدل مو و سبک زندگی بیش از سه نسل از جوانان بود. بیشتر ما مارادونا را برای خاطراتی که در زمین فوتبال برای ما و پدران ما ساخته می‌شناسیم اما جالب است بدانید مارادونا در دوران جوانی و حتی میانسالی در صنعت مد پیشرو بود و با توجه به شخصیت منحصربه‌فردی که داشت نوآوری‌های جذاب و خلاقی در استایلش می‌کرد که برای زمان خودش جالب توجه و نو بود.

01

کلاه‌های متنوع

اگر به صورت اتفاقی تنها اسم مارادونا را در گوگل جست‌وجو کنید و به عکس‌های غیرفوتبالی او دقت کنید حتما کلاه‌های کپ، انگلیسی، هندی و متفاوت دیه‌گو توجه شما را به خود جلب خواهد کرد.

02

​کلاه کپ پشت توری مشکی گالری کیان

​کلاه کپ پشت توری مشکی گالری کیان

استایل هاوایی

مارادونا در عکس‌هایی که در دوران جوانی‌ و میانسالی در فصل تابستان از خود به جا گذاشته هر کجا که توانسته در تابستان از پیراهن یا تی‌شرت هاوایی استفاده کرده و به این مدل علاقه‌مند بوده. استفاده از کراوات هاوایی هم توسط او در آن زمان درخور توجه بوده است.

03

تی شرت مردانه یقه گرد نخی مشکی ManTen

تی شرت مردانه یقه گرد نخی مشکی ManTen

هودی

مارادونا در دوره‌ای که لباس‌های آزاد نشانه خوبی در استایل نبود و نمادی از آشفتگی محسوب می‌شد هودی می‌پوشید! او از نقد شدن واهمه‌ای نداشت و کاری را می‌کرد که به آن علاقه داشت؛ مد برای او مهم نبود چرا که برخی از عناصر مد را خود دیه‌گو تعیین می‌کرد!

04

​هودی مردانه نخی سفید چوبار

​هودی مردانه نخی سفید چوبار

موی بلوند

شاید در حال حاضر موهای بلوند نیمار یا جاستین بیبر برایتان آوانگارد و جوان‌پسند به نظر برسد اما جالب است بدانید مارادونای جوان بود که ابتدا از این رنگ مو استفاده می‌کرد و تا مدت زیادی سوژه نقد رسانه‌ها شده بود!

05

​کیت رنگ مو شماره 8 بلوند روشن طبیعی زی فام

​کیت رنگ مو شماره ۸ بلوند روشن طبیعی زی فام

عینک آفتابی

مدل‌های عینک آفتابی که مارادونا استفاده می‌کرد هم در زمان خودش و هم حالا عجیب و خاص به نظر می‌رسد؛ دیه‌گو شخصیت معمولی نبود و برای همین استفاده از این نوع عینک‌ها هم برای او دور از انتظار نیست!

06

​عینک آفتابی Round RB3652 9013/13 Ray Ban

​عینک آفتابی Round RB3652 9013/13 Ray Ban

دو ساعت مچی!

مارادونا در دوران میانسالی نیز با استایلش همه را متعجب می‌کرد و همچنان در استفاده از لباس و اکسسوری پیشرو و خلاق بود! عکسی که می‌بینید مربوط به سال ۲۰۱۰ و زمانی است که دیه‌گو سرمربی آرژانتین بود و در هر دست یک ساعت مچی بسته بود!

07

​ساعت مچی مردانه Jacob Jensen Linear Series 621

​ساعت مچی مردانه Jacob Jensen Linear Series 621

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>