cover

مدل مو های دیوید بکهام، از نوجوانی تا حالا

دیوید بکهام ۴۵ ساله اولین بازی خود را در ۱۷ سالگی برای منچستر یونایتد انجام داد و در ۴۲ سالگی با لباس پاریس سنت جرمن با چشم‌های گریان با فوتبال خداحافظی کرد. فوتبالی‌ها دیوید بکهام را به خاطر تخصصی که در زدن ضربات آزاد داشت به یاد می‌آورند اما غیر فوتبالی هم که باشید حتما دیوید بکهام را به عنوان الگویی در استایل می‌شناسید. شاید بارها این عبارت را خوانده‌ایم که «فقط باید دیوید بکهام باشید تا هر مدل مویی به شما بیاید و هر لباسی در تنتان زیبا به نظر برسد» دیوید بکهام بدون شک جدای از اینکه الگوی فوتبالی خیلی از جوانان بوده است الگوی فشن بسیاری از غیر فوتبالی‌ها هم بوده. در این مطلب برخی  از مدل موهایی که او در زمان خودش ترند کرده مرور می‌کنیم.

 

۱۹۹۸

بکهام از مدل مویی که درتصویرمی‌بینید از سال ۱۹۹۷ استفاده می‌کرد اما یک سال بعد موهایش را بلوند کرد تا این مدل مو بیشتر از قبل توجه‌ها را به خود جلب کند.

1998

ژل موي سر مخصوص آقايان سينره

ژل موي سر مخصوص آقايان سينره

 

۲۰۰۱

بکهام وقتی موهایش را از ته می‌تراشید هم زیبا به نظر می‌رسید! با همین مدل مو بود که او گل دقیقه آخر را روی ضربه آزاد به یونان زد و باعث صعود انگلستان به جام جهانی ۲۰۰۲ شد.

2001

ژل موی سر بسیار قوی گیاهی تیوبی 150ml مای

ژل موی سر بسیار قوی گیاهی تیوبی ۱۵۰ml مای

 

۲۰۰۲

بکهام در سالی که جام جهانی برگزار می‌شد باز هم از مدل مویی متفاوت استفاده کرد. مدل مویی که در تصویر می‌بینید مدل موی اکثر جوانان انگلیسی و غیر انگلیسی آن‌ سال‌ها شد و گوشواره‌های بکهام هم بار دیگر استفاده مردان از گوشواره را متداول کرد.

2002

ژل مو مرطوب گیاهی 150ml مدل Wet Fix مای

ژل مو مرطوب گیاهی ۱۵۰ml مدل Wet Fix مای

 

۲۰۰۳

در این سال  شاهد یکی از متفاوت‌ترین مدل موهای بکهام بودیم. دیوید بکام در ماه ژوئن سال ۲۰۰۳ با موهایی بافته شده با لباس منچستر یونایتد در زمین فوتبال ظاهر شد و بار دیگر سوژه داغ رسانه‌های فوتبالی و غیرفوتبالی شد.

2003

ژل مو مرطوب قوی 200 میلی لیتری مدل Aqua Hold بیول BIO’L

ژل مو مرطوب قوی ۲۰۰ میلی لیتری مدل Aqua Hold بیول BIO’L

 

۲۰۰۴

در سال ۲۰۰۴ دیوید بکهام با موهایی بسته و شبیه سامورایی‌های ژاپنی در زمین فوتبال دیده شد اما او دیوید بکهام است؛ سامورایی، ژاپنی، شرقی و غربی و از ته تراشیده برایش فرقی ندارد! او همواره خوش‌استایل به نظر خواهد رسید!

2004

اسپری حالت دهنده مو اولترا ​استرانگ 150ml بیول ​BIO'L​

اسپری حالت دهنده مو اولترا ​استرانگ ۱۵۰ml بیول ​BIO’L​

 

۲۰۱۲

در سال ۲۰۰۷ بکهام بار دیگر موهای خود را از ته تراشید و پس از آن تا سال ۲۰۱۲ تغییر چندانی در مدل موهای او مشاهده نشد. پس از ازدواجش با ویکتوریا او بیشتر با این مدل موی کوتاه و مناسب جنتلمن‌ها دیده شد.

2012

​شامپو سر مخصوص موهای خشک 250ml زی موی

​شامپو سر مخصوص موهای خشک ۲۵۰ml زی موی

 

۲۰۲۰

بکهام تا همین اواخر هم با مدل موهای جدیدی دیده نشد! شاید زندگی متأهلی و نگه‌داری از چهار فرزند باعث شده تمرکز خود را روی چیزهای مهم‌تری بگذارد اما این عکس چند ماه پیش از او گرفته شده که نشان می‌دهد دیوید از مدل موی قبلی خود خسته شده و به کمی تغییر نیاز داشته است.

2020

شامپو موهای آسیب دیده و رنگ شده حاوی جلبک اسپیرولینا لیپور

شامپو موهای آسیب دیده و رنگ شده حاوی جلبک اسپیرولینا لیپور

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>