نگاهي به عجيب ترين لباس ها در مراسم «مت گالا ۲۰۱۹»

بالاخره انتظارها به پايان رسيد و خبرسازترين فرش قرمز دنياي مد يا همان «مت گالا» ديشب برگزار شد. مت گالا، مراسمي است كه هر ساله، در اولين دوشنبه ماه مه، توسط موزه متروپليتن نيويورك برگزار مي شود و شامل يك نمايشگاه و يك شب به يادماندني بر روي فرش قرمز است كه هر دو بر اساس تِم انتخابي آن سال چيده مي شوند.

آنا وينتور،‌سردبير مجله وُگ امريكا، و اندرو بولتون، كيوريتور اين نمايشگاه، از ماه ها قبل تم موضوعي امسال را بر مبناي يكي از نوشته هاي مشهور سوزان سانتاگ (فيلسوف امريكايي) اين گونه اعلام كردند: «كَمپ: يادداشت هايي درباره مد». يك عنوان پيچيده كه شايد رمزگشايي آن براي خيلي ها دشوار باشد. سانتاگ «كمپ» را اين طور تعريف مي كند: عشق ورزيدن به هر چيزِ غيرمعمول: اغراق آميز و مصنوعي! بر اساس نوشته سانتاگ، كمپ با اغراق، شوخي و تيپ سازي درآميخته است.

با اينكه در طول تاريخ، مت گالا هميشه مملو از پوشش هاي نامتعارف بوده است اما امسال شاهد يكي از عجيب ترين فرش قرمزها بوديم. پس براي بررسي لباس هاي فرش قرمز ديشب، زيبايي يا شكيل بودن لباسها را كنار بگذاريم و ببينيم كدام يك به درستي با تم موضوعي امسال همراه شده اند و بيش از ديگران سروصدا به راه انداخته اند.

 

ليدي گااگا فرش قرمز لباس عجيب جنجالي هنرمند بازيگر خوانده امريكايي مت گالا اسكار لباس پوشش پيراهن صورتي

ليدي گاگا كه يكي از ميزبانان مراسم امسال هم بود مثل هميشه انتظارها را برآورده كرد و اين بار با چهار ظاهر مختلف بر روي فرش قرمز ديده شد. بله او چهاربار لباسش را عوض كرد! يك پيراهن صورتيِ خيره كننده با دنباله هفت متري كه با درآوردن رويه، ‌تبديل به يك پيراهن مشكي ژپون دار شد و در ادامه، دو پيراهن چسبان صورتي و مشكي هم بر تن او ديده شدند.

 

كيتي پري بازيگر هنرمند چهره عجيب جنجالي لباس پوشش لوستر چلچراغ مت گالا مراسم فرش قرمز

كيتي پري هم يكي از ستاره هاي فرش قرمز ديشب بود چرا كه چلچراغي با لامپ هاي روشن به تن داشت! البته ماجرا به همينجا ختم نشد زيرا او براي استايل آخر شب خود، يك همبرگر غول پيكر را انتخاب كرده بود.

 

لباس عجيب جنجالي هنرمند هاليوود بازيگر مشهور چهره فرش قرمز خبر داغ مت گالا

از ديگر چهره هايي كه ديشب دوربين ها را به سمت خود چرخاندند، بيلي پورترِ همواره خبرساز بود كه سوار بر يك كجاوه بر دوش مردان قوي هيكل وارد مراسم شد و بعد از پياده شدن در حالي كه بال هاي طلايي اش را از هم گشوده بود مانند يك تنديس درخشيد.

 

لباس عجيب داغ جنجالي هنرمند مشهور بازيگر هاليود خواننده رپ فرش قرمز خبر داغ مت گالا مراسم

جنيل موني، رپر و بازيگر امريكايي، يك اثر هنري به سبك كوبيسم بر تن داشت و با پوشيدن چند كلاه بزرگ روي همديگر آن را اغراق آميزتر به نمايش درآورد.

 

لباس عجيب جنجالي خبر داغ بازيگر هنرمند فرش قرمز رد كارپت مراسم مت گالا لباس مد

كاردي بي، رپر مشهور امريكايي، با لباسي ظاهر شد كه كاملا با تم اغراق آميز مراسم مطابقت داشت: پيراهني سنگين و كاملا پوشيده به رنگ قرمز خوني كه با ۳۰هزار پَر تزئين شده و دوخت آن ۲۰۰۰ ساعت زمان برده بود.

 

لباس عجيب هنرمند بازيگر مشهور چهره آرايش ميكاپ خبر داغ جنجالي هاليوود مد فرش قرمز

و اِزرا ميلر، بازيگر ۲۶ساله امريكايي،‌ كه امسال بارها و بارها با ظاهر عجيبش بر فرش قرمز خبرساز شده بود اين بار هم طرفدارانش را نااميد نگذاشت و با اين آرايش سوررئال و ماسكي كه در دست داشت يكي از چهره هاي به يادماندني مراسم ديشب بود.

 

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>