cover

نگاهی به برخی استایل‌های جنیفر آنیستون در نقش ریچل گرین در سریال فرندز

ماندگارترین نقش جنیفر آنیستون در تمام دوران حرفه‌ای بازیگری‌اش بدون شک نقش ریچل گرین در سریال فرندز است. دختری از قشر مرفه و متمول جامعه که پدرش پزشک بود و در کودکی مورد توجه بیش از حد خانواده و در نوجوانی به خاطر ظاهر دل‌فریبش مورد توجه اکثر دانش‌آموزان مدرسه‌اش بود. ریچل در آغاز جوانی زیر بار ازدواج از پیش تعیین شده‌اش با یک دندانپزشک نمی‌رود و به این ترتیب از خانواده جدا شده و استقلال می‌یابد. پس از آنکه برای مدتی به عنوان پیشخدمت کار می‌کند متوجه ذائقه‌اش در زمینه مد و فشن می‌شود و در فصل‌های بعد این سریال ریچل گرین یک متخصص فشن است که می‌توانیم به استایل‌های او بیشتر دقت کنیم و از او برای نوع لباس پوشیدنمان الهام بگیریم. در این مطلب چند نمونه از استایل‌هایی که ریچل گرین با آن‌ها در قسمت‌های مختلف سریال فرندز ظاهر شده با هم بررسی می‌کنیم.

صورتی ملنیال

در همان قسمت‌های اول فصل اول سریال فرندز ریچل با لباس عروس وارد کافه معروف سنترال پرک می‌شود و بعد از آن که مانیکا او را به خانه‌اش دعوت می‌کند، ریچل را در حال مکالمه با تلفن با شومیزی به رنگ صورتی ملینال که با سفید ترکیب شده است می‌بینیم. جالب است بدانید این قسمت از سریال در نوامبر سال ۱۹۹۴ پخش شد که هنوز رنگ صورتی ملینال رنگ شناخته‌شده و رایجی برای استایل زنان نبود.

لباس ریچل گرین صورتی ملینال

شومیز ریچل گرین، صورتی ملینال

​شومیز زنانه بلند سفید راه راه مودو

​شومیز زنانه بلند سفید راه راه مودو

شومیز چهارخانه سبز و آبی

در فصل اول فرندز قسمت پنج، ریچل در قراری که با راس در اتاق رختشویی دارد شومیز حلقه‌ای سبز و آبی به تن دارد که تا کمرش کشیده شده و گره می‌خورد، ترکیب این شومیز با یک شلوار فاق بلند سرمه‌ای می‌تواند الگویی هم برای ترکیب عناصر کژوال در استایل و هم هم‌نشینی دلنشین رنگ‌ها باشد.

شومیز چهارخانه ریچل گرین

شومیز چهارخانه ریچل گرین

​شومیز زنانه طوسی سبز چهارخانه Diverse​

​شومیز زنانه طوسی سبز چهارخانه Diverse​

بلوز پلنگی

در فصل دوم قسمت ده از سریال فرندز ترکیب دیگری در استایل ریچل دیده می‌شود که می‌توان از آن برای استایلی تلفیقی الهام گرفت. ترکیب بلوز یقه‌اسکی پلنگی ‌با گوشواره‌های بلند فقط در تن جنیفر آنیستون زیبا نخواهد شد، این ترکیب به تنهایی در تن شما نیز زیبا به نظر خواهد رسید.

تونیک پلنگی ریچل گرین

تونیک پلنگی ریچل گرین

پیراهن زنانه آستین پفی ساتن پلنگی سبز کیکی رایکی

پیراهن زنانه آستین پفی ساتن پلنگی سبز کیکی رایکی

دامن و کمربند

در فصل یک، قسمت چهارم از سریال فرندز ریچل با استایلی نیمه‌رسمی ظاهر می‌شود؛ ترکیب بلوز و دامن ست با کیف و کمربند قهوه‌ای. استفاده از کمربند این امکان را به شما می‌دهد که خط کمرتان را با توجه به قدتان خودتان انتخاب کنید، اگر قدتان به خانم آنیستون نزدیک است مثل او کمربند را بالاتر از کمرتان ببندید و در غیر اینصورت آن را جا‌به‌جا کنید.

دامن و کمربند ریچل گرین

دامن و کمربند ریچل گرین

​کمربند چرم زنانه قهوه ‌ای سبز Amahi

​کمربند چرم زنانه قهوه ‌ای سبز Amahi

استایل اداری

درقسمت هجدهم از فصل پنجم سریال فرندز، ریچل که حالا در یک شرکت، شغلی مربوط به علایقش یافته است با استایلی اداری در محل کارش ظاهر می‌شود. او در اداره با ترکیب تونیک سفید و کت و شلوار کرم استایلی رسمی و مناسب محل کارش ساخته است. ریچل در این قسمت به خوبی نشان می‌دهد که برای ساختن استایلی رسمی لزوما به شومیز نیاز ندارید.

استایل اداری ریچل گرین

استایل اداری ریچل گرین

​بلوز زنانه آستین پفی کرپ سفید کیکی رایکی

​بلوز زنانه آستین پفی کرپ سفید کیکی رایکی

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>