cover

هر هفته، یک میلیون تومان جایزه در مدیسه

مدیسه از این هفته قرعه‌کشی ویژه‌ای برای شما مشتریان عزیز برگزار می‌کند و هر هفته یک میلیون تومان کد هدیه تقدیمتان می‌کند. برای شرکت در این قرعه‌کشی کافی است از سایت مدیسه خرید  کنید و کد سفارش خود را در پست ویژه اینستاگرام ما در روزهای جمعه کامنت کنید.

اینستاگرام مدیسه

اینستاگرام مدیسه

کدام سفارش شامل قرعه کشی می‌شود؟

برای شرکت در قرعه‌کشی خرید شما باید بالای سیصد هزار تومان باشد. خریدهای بالای سیصد هزار تومان شامل قرعه‌کشی خواهد شد؛ برای مبالغ بالاتر نیز، هر سیصد هزار تومان یک شانس بیشتر برایتان به همراه خواهد داشت. برای مثال اگر برای یک سبد خرید ۶۵۰ هزار تومان پرداخت کنید دو شانس در قرعه کشی خواهید داشت؛ در واقع شانس برنده شدنتان دو برابر می‌شود.

قرعه کشی مدیسه

قرعه کشی مدیسه

برای شرکت در قرعه کشی چه باید کرد؟

هر هفته جمعه در صفحه اینستاگرام مدیسه پستی با عنوان قرعه‌کشی هفتگی مدیسه خواهید دید، کافی است شماره سفارش خود را در بخش کامنت همان پست برای ما بنویسید. صفحه اینستاگرام مدیسه را دنبال کنید تا همواره از تخفیف‌ها و قرعه‌کشی‌ها آگاه باشید.

اینستاگرام مدیسه

اینستاگرام مدیسه

قرعه کشی چه زمانی انجام می‌شود؟

قرعه‌کشی مربوط به هر هفته، یکشنبه دو هفته بعد انجام خواهد شد. برای مثال اگر این جمعه خرید بالای سیصد هزار تومان از سایت داشته‌اید، شماره سفارش خود را زیر پست قرعه‌کشی همان روز کامنت کنید تا یکشنبه دو هفته بعد در قرعه‌کشی مربوط به این هفته شرکت کنید.

قرعه کشی مدیسه

قرعه کشی مدیسه

این قرعه کشی از کی آغاز می‌شود؟

اولین قرعه‌کشی یک میلیون تومانی مدیسه هفته آینده در تاریخ ۹/۹/۹۹ برگزار خواهد شد. درواقع شما می‌توانید از همین هفته برای شرکت در قرعه کشی اقدام کنید. اگر در این هفته خرید بالای سیصد هزار تومان داشته‌اید یا می‌خواهید داشته باشید، شماره سفارش خود را روز جمعه همین هفته، ۳۰/۰۸/۹۹ در صفحه اینستاگرام مدیسه در قسمت کامنت‌های پست مربوط به قرعه‌کشی بنویسید تا شانسی برای برنده شدن کد هدیه یک میلیون تومانی داشته باشید.

قرعه کشی یک میلیون تومانی مدیسه

قرعه کشی یک میلیون تومانی مدیسه

شرایط استفاده از کد هدیه یک میلیون تومانی چگونه است؟

برای استفاده از این کد هدیه یک میلیون تومانی شرایط ویژه‌ای تعریف نشده است و این کد در سایت مدیسه حکم وجه نقد را دارد. در واقع شما می‌توانید به اندازه یک میلیون تومان هر چه می‌خواهید از هرکدام از کالاهای موجود در سایت در هر بخشی که می‌خواهید خرید کنید.

قرعه کشی یک میلیون تومانی مدیسه

قرعه کشی یک میلیون تومانی مدیسه

https://www.instagram.com/modiseh/

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>