blog-men-underwear

کدام مدل لباس زیر مردانه را انتخاب کنیم؟

لباس زیر مردانه انواع متنوعی دارد، اما دو نوع اصلی Briefs و Boxer Shorts در کشور ما با نام‌های اسلیپ و پادار شناخته می‌شوند. در این مطلب مزایا، معایب و کاربردهای هر یک از انواع لباس زیر مردانه را بررسی خواهیم‌کرد.

شورت مردانه اسلیپ (Briefs):

کاربرد: هنگام ورزش، استفاده روزانه، استفاده با شلوار جین، شلوارهای چسبان و اسکینی یا شلوارک

شورت مردانه اسلیپ مدل استاندارد این نوع لباس زیر است. این نوع لباس زیر پادار نیست و به همین دلیل برای موقعیت‌های مختلفی مناسب است. شورت مردانه مدل اسلیپ برای آقایانی مناسب است که تن‌خور جمع و جور و فیکس را در لباس زیر ترجیح می‌دهند. این نوع لباس زیر با سه نوع فاق کوتاه، متوسط و بلند طراحی می‌شود که قد فاق را باید متناسب با قد فاق شلوار انتخاب کنید.

af5662_1

***

شورت مردانه پادار (Boxer Shorts):

کاربرد: استفاده روزانه، استفاده با شلوارهای پارچه‌ای، شلوارهای گشاد و آزاد بلند

شورت مردانه پادار یا باکسر نوعی از لباس زیر نسبتا آزاد است که قسمت بالایی ران‌ها را تا حدی پوشش می‌دهد. این نوع لباس مردانه انواع متفاوتی از چسبان تا گشاد دارد. مزیت این نوع لباس زیر خنکی و راحتی زیاد آن است. به دلیل اینکه این نوع لباس زیر در محل اتصال ران‌ها درز ندارد، درز دوخت آن از زیر شلوار دیده نمی‌شود و بهترین انتخاب برای پوشیدن با شلوارهای پارچه‌ای است. در هنگام انتخاب این نوع لباس زیر به میزان چسبان یا آزاد بودن آن دقت کنید و آن را متناسب با تن‌خور شلوار خود انتخاب کنید.

af5582_1

مجله مدیسه

او می‌خواهد دوست خوش سلیقه شما باشد و تجربه‌ی خوشایند و متمایزی از خرید اینترنتی برای شما به ارمغان آورد.

مطالب منتشر شده توسط این نویسنده

1 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>