5

۳ نکته مهم در انتخاب یک خشکشویی معتبر

 

انتخاب خشکشویی مناسب شباهت زیادی به انتخاب دکتر دارد! از آنجا که خشکشویی ناشی یا بی‌احتیاط می‌تواند بهترین لباس‌های شما را از بین ببرد و خسارت‌های جبران ناپذیری به شما وارد کند، همیشه باید قبل از انتخاب خشکشویی در مورد خدمات آنها تحقیق کنید. در این مطلب به شما توضیح خواهیم داد که برای انتخاب یک خشکشویی مناسب چه نکاتی را در نظر داشته باشید.

Steer Wrestling

  1. نحوه قیمت گذاری و ارائه فاکتور نهایی

وقتی قصد دارید لباس‌هایتان را به خشکشویی بسپارید، به این موضوع توجه کنید که آیا به شما فاکتور نهایی هزینه را تحویل می‌دهند و یا فقط قبضی به شما خواهند داد که دارای شماره‌ای برای تحویل لباس است. اهمیت توجه به این موضوع در آن است که برخی خشکشویی‌های نامعتبر در هنگام تحویل با اضافه کردن خدماتی که بدون درخواست شما انجام داده‌اند، سعی در افزایش قیمت در هنگام تحویل خواهند داشت و با اعلام کردن اینکه لباس تعمیر، رفو، پرس و… شده‌است، تعرفه‌های اولیه خود را تغییر خواهند داد.

2

  1. شرایط جبران خسارت و بیمه لباس

قبل از سپردن لباس‌های با ارزشتان به خشکشویی از آنها درباره سیاست کاری‌شان سوال کنید و دقیقا جواب این سوال را بگیرید که در صورت واردکردن صدمه به لباس شما یا گم‌کردن آن، چه روشی را برای جبران خسارت شما در نظر می‌گیرند. بعضی خشکشویی‌ها در صورت ایجاد صدمه به لباس، رقم مورد درخواست شما را بدون چون و چرا پرداخت می‌کنند، برخی کارشناسانی دارند که برای قیمت گذاری و پرداخت خسارت به‌کار می‌گیرند و برخی ممکن است بخواهند با چک و چانه زدن قیمت لباس شما را کمتر از میزان واقعی آن جبران کنند و یا اصلا خسارت شما را جبران نکنند.

3

  1. نحوه جمع آوری و تحویل

دیگر زمان آن رسیده است که مغازه‌های خشکشویی قدیمی را به خاطر معایب بزرگی همچون ترافیک و اتلاف وقت کنار بگذاریم. هنگام انتخاب خشکشویی توجه کنید که خدمات جمع آوری و تحویل در محل از بااهمیت‌ترین فاکتورها در انتخاب خشکشویی است. همچنین توجه کنید که زمان جمع آوری و تحویل لباس باید قابل انتخاب باشد و همچنین خشکشویی هایی که خدمات تحویل و جمع آوری رایگان ارائه می‌دهند، شرایط را برای شما بسیار آسان خواهند کرد.

مجله مدیسه

او می‌خواهد دوست خوش سلیقه شما باشد و تجربه‌ی خوشایند و متمایزی از خرید اینترنتی برای شما به ارمغان آورد.

مطالب منتشر شده توسط این نویسنده

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>