mainpom

۵ ایده برای تزیین میز شب یلدا با انار

 

از بین ایده‌های خلاق تزیین میزشب یلدا با انار، جالب‌ترین‌هایشان را برایتان انتخاب کرده‌ایم، تا شب یلدایی فراموش‌نشدنی را برای خود رقم بزنید.

  • ایده اول: ترکیب‌کردن انار با شمع

یکی از شیک‌ترین ایده‌های تزیینی شب یلدا ترکیب کردن انار با شمع است. اگر می‌خواهید چیدمانتان جدید باشد، به ترکیب کردن انارهای خوش‌رنگ با شمع‌های قطور برای روی زمین، هره پنجره و یا پله‌ها فکر کنید. اگر خلاق‌تر هستید، با استفاده از انار، شمعدان بسازید.

 

 

12

13

 

 

 

14

 

 

  • ایده دوم: چیدمان انار با گل و برگ‌های تزیینی پاییزی

 

این ایده مناسب قرار دادن در مرکز میز غذا یا میز پذیرایی است. برگ‌های پاییزی شسته شده و انارهای رنگی را می‌توانید با اسپری طلایی رنگ کنید و یا به سادگی در اسفنجی قرار دهید و با مفتول‌های سیمی محکم کنید.

21

22

 

 

  • ایده سوم: قرار دادن انار در ظرف‌های شیشه‌ای تزیینی

این ایده را می‌توان با انار درسته، نصفه و یا دان شده اجرا کرد. ظرفهای شیشه‌ای شفاف و ساده باریک و بلند برای انار درسته یا نصفه، و ظرفهای شیشه‌ای ساده پهن و کوتاه برای تزیین و سرو انار دان‌شده مناسب هستند.

 

31

33

 

32

 

  • ایده چهارم: چیدمان انار با میوه‌های مختلف پاییزی

با توجه به هارمونی رنگی میوه‌های پاییزی که اغلب قرمز، نارنجی و قهوه‌ای هستند، می‌توانید چیدمان زیبایی از خرمالو، انار، ازگیل، نارنگی ، پرتقال و انواع بِری‌ها آماده‌کنید.

 

42

41

 

 

 

  • ایده پنجم: چیدمان ترکیبی یلدا و کریسمس با استفاده از انار، چراغ‌های رنگی و گوی‌های تزیینی

این هم ایده جالبی است که با توجه به اختلاف پنج روزه شب یلدا و شب کریسمس می‌توانید اجرا کنید. چیدمان انار با گوی‌های سبز، قرمز، نقره‌ای یا طلایی به همراه چراغ‌های رنگین برای روی میز پذیرایی یا غذا و حتی تزیین درخت کریسمس با انار ایده‌های جالب و تازه‌ای است.

 

51

52

54

 

 

 

 

1 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>