هر آنچه در مورد بلک فرایدی و سایبرماندی باید بدانید!

حتما در دو روز گذشته پست‌‌های مدیسه در مورد بلک فرایدی و سایبرماندی را دیده‌اید و همانطور که می‌دانید مدیسه آفرهای هیجان‌انگیزی برای این جشنواره آماده کرده است اما امروز می‌خواهیم کمی بیشتر در مورد این رویداد هیجان‌انگیز بدانیم و با آن آشنا شویم.

چهارمین جمعه از ماه نوامبر روز مهمی برای بسیاری از مردم دنیا ،خصوصا آمریکا، است. زیرا از این روز خرید برای کریسمس و سال نو میلادی شروع می‌شود .خیلی از فروشگاه‌ها از ساعات اولیه بامداد و گاهی حتی از نیمه‌شب، درهای خود را به روی خریداران می‌گشایند و کالاهای خود را با تخفیف‌های ویژه به فروش می‌گذارند. این روز یکی از شلوغ ترین روزهای خرید دنیا شناخته شده است.

جالب است بدانید به علت ازدحام، هجوم جمعیت، دعوا بر سر کالاهای تخفیف دار و حتی درگیری بر سر جای پارک، آمار تلفات جانی و صدمات دراین روز بسیار بالاست! به همین خاطر در بلک فرایدی تمام نیروها اعم از پلیس، اورژانس و آتش‌نشانی به حالت آماده باش به سر می‌برند تا در مواقع ضروری به داد و یاری خریداران برسند!

اما سایبرماندی چیست ؟

واژه Cyber Monday اولین بار در سال ۲۰۰۵ به‌کار رفت. سایبر ماندی یک مناسبت بین المللی است که در اکثر کشورها از جمله آرژانتین، کانادا، انگلستان، پرتغال، هند، ژاپن، بلژیک، فرانسه و نیوزلند برگزار می‌شود. سایبرماندی یک فرصت بسیار عالی برای افرادیست که از تخفیف های بلک فرایدی جا مانده‌اند. در این روز وب‌سایت ها و فروشگاه‌های اینترنتی با تخفیف و آفرهای عالی از خریداران استقبال می‌کنند.

سایبرماندی مزیت‌‌های بسیار زیادی برای خریداران دارد؛ با سایبرماندی نیازی به ایستادن در صف‌های طولانی فروشگاه ها، صندوق‌‌ها و یا نگرانی برای پیدا کردن جای پارک نیست. خریداران در آرامش خانه و حتی زمانی که سرکار هستند می‌توانند در میان صد‌ها کالا بچرخند و آیتم موردنظرشان را تهیه کنند.

شما هم می‌توانید همزمان با مردم دنیا از تخفیف‌ها و آفرهای ویژه این روزها استفاده کنید. مدیسه به رسم چهار سال گذشته، سورپرایزهای بسیاری برای بلک فرایدی و سایبرماندی شما در نظر گرفته است! از جمعه ۸ آذر تا دوشنبه ۱۱ آذر، هر روز منتظر کدها و تخفیف‌های تکرارنشدنی به همراه اعلام آفرهای استثنایی از طریق استوری‌‌های اینستاگرام باشید.Untitled

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>